Çocuk ve Din / Hammit Set
Hammit Set


  • Dizi : Çocuk ve Din
  • ISBN: 978-605-08-2031-7
  • Kategori : / Öykü
  • İlk Baskı Tarihi: Ağustos 2015
  • Barkod: 9786050820317
  • Ebat: 12,5x19,5
  • Baskı Sayısı: 2
  • Minimum Yaş: 8

  • Fiyatı: 42.5 TL
Kitap Hakkında
Yazar/Çizer Hakkında
Yazarın Diğer Kitapları
Bu Dizinin Diğer Kitapları
Satın Al
Anadolu’dan Fantasti’ye…
Hey! Sen… Evet sana söylüyorum. Aradığımız kahraman sen olabilir misin? Kötü kalpli Ador’un elinden yaşam kristallerini alıp Fantastik Olimpiyatları’na katılacağız. Ben Hammit! Bu fantastik dünyanın kahramanıyım. Zıpır mirketler Sosi ve Feti, süsüne düşkün Zebragül, bazen güzel sözler söyleyen ama sonunda hep saçmalayan Bilgin yol arkadaşlarımız. Yer bildirimi, Işın Kılıcı, Fantastiğin sesi gazetesi, Telefon Bağlantısı, hareket eden mağaralar ve daha neler neler… 
Tuzaklar, çözülmeyi bekleyen şifreler, heyecan, gizem, macera ve eğlence… Hepsi bu seride.
Haydi, durma! Sayfaları çevir, sen de bu eğlenceli maceraya katıl. 
Geceleri kendi fantastik dünyasına dalan Hammit ve arkadaşlarının maceralarına doyamayacaksınız.
Yazar Cem Gülbent;
İzmir’in Buca ilçesinde hayata merhaba dedikten sonra başlar Cem Gülbent’in hikâyesi. Ağustos onun için özel bir aydır. Hele ki takvimlerin yaprakları 16’sını gösteriyorsa 82’den bu yana kaç yıl geçmiş diye bir kez daha sayar tevellüdünü. 23 Nisan İlköğretim Okulu, Buca Ortaokulu ve Buca Lisesi’ni bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde Fizik Bölümü öğrencisi olur.
 
Fizikle mücadeleye harcadığı yıllar boyunca farklı yönlerini keşfeden Gülbent’in, özel ders verip harçlığını kazandığı öğrencilik döneminde “çılgın projem” olarak adlandırdığı “özel dersleri Türkiye genelinde verme” fikri, kendisini internet kullanımına yaklaştırır. Web tasarımını ve grafikerliği öğrenme fırsatı bulunca “Mesleğim neden bu olmasın?” diye kafa yorar ve kendini bu alanda geliştirmeye başlar.
 
Gülbent, okulundan gelen yoğun ricaları dikkate alıp aynı zamanda öğretmenlerini de kırmak istemediğinden 2008 yılında dünyanın en kolay okulu olarak gördüğü ve başarılı olduğuna inandığı Fizik Bölümünden mezun olur.
 
Cem Gülbent diyor ki: “İstediğim zaman hayatı sıradanlaştırabiliyorum. İstediğimde de dinlenmeye vakit bulabiliyorum. Tam iki gün balık besledim. Sigaradan ve yalandan nefret ederim. Ayrıca henüz evli ve iki çocuk babası da değilim.”